Ģimnāzistu top

2018./2019.mācību gads

Ģimnāzistu TOP
2018./2019.mācību gada I semestrī

VietaVārds UzvārdsKlaseVid.atzīme
1.Valdovska Dārta11.c9.87
2.Pridāne Agnese11.c9.80
3.-4.Saleniece Kitija10.c9.60
3.-4.Vēmane Nikola10.c9.60
5.Votinova Melisa12.c9.50
6.-8.Ozols Atis12.c9.29
6.-8.Semkovskis Normunds Artūrs12.c9.29
6.-8.Šuspāns Artūrs12.c9.29
9.Markovska Marta Anna12.b9.15
10.Solovjova Viktorija11.b9.13
11.Podniece Austra12.a9.07
12.Muzikante Elizabete11.c9.00
13.Auziņa Anastasija12.b8.92
14.Vasermane Elza Anastasija12.a8.86
15.Jēce Annija11.b8.80
16.Garkāja Jete10.c8.79
17.Vasermans Krišs Aleksandrs11.c8.73
18.Bļusina Klinta12.b8.69
19.-20.Otto Henriete10.b8.67
19.-20.Jurševica Paula10.c8.67
21.-22.Kozlovska Dana12.a8.64
21.-22.Pletčere Natālija12.b8.64
23.Dumbre Amanda12.c8.64
24.Šulca Laura10.a8.53
25.Bauers Ralfs10.c8.47

Proģimnāzistu TOP
2018./2019.mācību gada I semestrī

VietaVārds UzvārdsKlaseVērtējums
1.Krēvica Paula7.a9.47
2.Grinbergs Rinalds7.a9.40
3.Kreicberga Reina Paula9.9.38
4.-5.Cīrule Inga7.b9.20
4.-5.Spunde Aurēlija7.b9.20
6.Dzērvāne Helēna Anna9.9.13
7.Liepiņš Krišs7.b8.93
8.Kadiķe Sandra9.8.88
9.Vilmane Marta7.a8.87
10.Brilte Signe9.8.81
11.Blumberga Estere7.a8.80
12.Adelova Ketija9.8.73
13.Sprenne Laura8.b8.69
14.-15.Amsils Emīls Haralds7.b8.67
14.-15.Ūdris Renards7.b8.67
16.-17.Kmeta Aleksa Ketrina7.a8.60
16.-17.Sapnova Katrīna7.a8.60
18.-19.Eizengrauda Annija Tīna7.b8.53
18.-19.Zaļā Annija7.b8.53
20.Andersone Alise7.b8.47
21.Zēberga Vanesa8.b8.44
22.Zēberga Samanta8.b8.31
23.Kreicberga Raimonda Līga9.8.31
24.-25.Vingre Rigonda8.b8.25
24.-25.Bumbiere Sintija9.8.25

2017./2018.mācību gads

Ģimnāzistu TOP
2017./2018.mācību gada noslēgumā

vietauzvārds, vārdsvid.vērt.klase
1Valdovska Dārta9,9310.c
2Pridāne Agnese9,8710.c
3Solovjova Viktorija9,4710.b
4.-5.Semkovskis Artūrs Normunds9,211.c
4.-5.Votinova Melisa9,211.c
6.-7.Jēce Annija9,1310.b
6.-7.Rancāne Laura9,1312.b
8Muzikante Elizabete9,0710.c
9.-11.Ozols Atis911.c
9.-11.Voronova Rita912.a
9.-11.Krauja Amanda912.c
12Savčenko Irina8,9310.c
13.-15.Putniece Ieva8,8710.b
13.-15.Auziņa Anastasija8,8711.b
13.-15.Podniece Austra8,8711.a
16.-17.Gaile Alise8,810.c
16.-17.Šuspāns Artūrs8,811.c
18Bērziņa Agate8,7312.b
19Krūze Džeida Eva8,610.b
20.-22.Zvaigzne Arta8,5310.a
20.-22.Vasermane Elza Anastasija8,5311.a
20.-22.Nikolājevs Viesturs8,5312.c
23.-26.Vasermans Krišs Aleksandrs8,4710.c
23.-26.Ķergalve Laura Laurita8,4711.b
23.-26.Volkonovskis Pāvels8,4711.c
23.-26.Lielmane Līga8,4712.b

Proģimnāzistu TOP
2017./2018.mācību gada noslēgumā

vietauzvārds, vārdsvid.vērt.klase
1Saleniece Kitija9,889
2Vēmane Nikola9,699
3Kreicberga Reina Paula9,138
4Jurševica Paula9,069
5Sprenne Laura97.b
6.-7.Dzērvāne Helēna Anna8,878
6.-7.Zēberga Vanesa8,877.b
8.-9.Kadiķe Sandra8,818
8.-9.Feldmane Dita8,819
10.-11.Peipa Estere8,677.a
10.-11.Streistermane Ella Tīna8,679
12Adelova Ketija8,68
13Miņejevs Dmitrijs8,59
14Vingre Rigonda8,477.b
15.-16.Brilte Signe8,448
15.-16.Reingolcs Rūdolfs8,449
17Busenberga Ieva8,47.a
18Kroshkin Nikita8,389
19Balama Beatrise8,277.a
20Zēberga Samanta8,27.b
21.-22.Dārziņš Rainers8,137.a
21.-22.Dārziņš Kristens8,139
23Keiša Helēna8,077.a
24.-25.Kreicberga Raimonda Līga8,068
24.-25.Leitāne Samanta8,069

2016./2017.mācību gads

Zelta liecību īpašnieki 2016./2017.mācību gadā

Sandra Kadiķe (7.)Atis Ozols (10.c)
Helēna Anna Dzērvāne (7.)Artūrs Normunds Semkovskis (10.c)
Paula Jurševica(8.)Rita Voronova (11.a)
Nikola Vēmane (8.)Laura Rancāne (11.b)
Kitija Saleniece (8.)Ieva Turķe (12.a)
Agnese Pridāne (9.a)Anastasija Gorišnaja (12.b)
Alise Gaile (9.a)Kristīne Ķirse (12.b)
Viktorija Kronberga (9.b)Amanda Melne (12.b)
Laura Laurita Ķergalve (10.b)Edgars Vaivala (12.b)
Melisa Votinova (10.c)Atis Ozols (10.c)

Sudraba liecību īpašnieki 2016./2017.mācību gadā

Ketija Adelova (7.)Marta Anna Markovska (10.b)
Reina Paula Kreicberga (7.)Artis Muktipāvels (10.b)
Sandra Zukule (7.)Nathalie Pletscher (10.b)
Rolands Ļenskis (8.)Artjoms Aļoškins (10.c)
Nadīna Šilberga (9.a)Amanda Dubre  (10.c)
Marta Ušķe (9.a)Artūrs Šuspāns  (10.c)
Džeida Eva Krūze (9.b)Pāvels Volkonovskis  (10.c)
Austra Podniece (10.a)Agate Bērziņa (11.b)
Elza Anastasija Vasermane (10.a)Alise Kitija Pabērza (11.b)
Anastasija Auziņa (10.b)Linda Gorbačuka (12.a)
Rebeka Bekija Baltiņa (10.b)Megija Miķelsone (12.c)
Klinta Bļusina (10.b)Artūrs Zaķis (12.c)
Toms Fišers-Blumbergs (10.b)

Ģimnāzistu TOP
2016./2017.mācību gada noslēgumā

vietavārds, uzvārdsvid.vērtējumsklase
1.Votinova Melisa9,3310.c
2.Semkovskis Artūrs Normunds9,2010.c
3Vaivala Edgars9,1312.b
4.Voronova Rita9,1211.a
5.Ozols Atis9,0010.c
6.Volkonovskis Pāvels8,9310.c
7.Rancāne Laura8,8211.b
8.-9.Ķirse Kristīne8,8012.b
8.-9.Auziņa Anastasija8,8010.b
10.Turķe Ieva8,7912.a
11.Gorišnaja Anastasija8,7312.b
12.-14.Dumbre Amanda8,6010.c
12.-14.Ķergalve Laura Laurita8,6010.b
12.-14.Podniece Austra8,6010.a
15.-17.Melne Amanda8,5312.b
15.-17.Šuspāns Artūrs8,5310.c
15.-17.Pletscher Nathalie8,5310.b
18.Gorbačuka Linda8,4712.a
19.Miķelsone Megija8,4012.c
20.Bļusina Klinta8,3610.b
21.-22.Bērziņa Agate8,3511.b
21.-22.Pabērza Alise Kitija8,3511.b
23.Vasermane Elza Anastasija8,3310.a
24.-25.Aļoškins Artjoms8,2710.c
24.-25.Muktupāvels Artis8,2710.b

Proģimnāzistu TOP
2016./2017.mācību gada noslēgumā

vietavārds, uzvārdsvid.vērtējumsklase
1.Vēmane Nikola9,638.
2.Pridāne Agnese9,569.a
3.Saleniece Kitija9,448.
4.Kronberga Viktorija9,259.b
5.Gaile Alise9,139.a
6.Dzērvāne Helēna Anna9,007.
7.Krūze Džeida Eva8,949.b
8.Kreicberga Reina Paula8,877.
9.-10.Jurševica Paula8,758.
9.-10.Miņejevs Dmitrijs8,758.
11.Kadiķe Sandra8,737.
12.-13.Gulbis Mārcis8,509.a
12.-13.Ušķe Marta8,509.a
14.Šilberga Nadīna8,449.a
15.Ļenskis Rolands8,388.
16.Adelova Ketija8,337.
17.Streistermane Ella Tīna8,318.
18.Galinskis Toms8,199.b
19.Šmita Alīse8,139.a
20.Zukule Sandra8,077.
21.-23.Zaņģe Ketija8,007.
21.-23.Kroshkin Nikita8,008.
21.-23.Norniece Lauma8,009.b
24.Leitāne Samanta7,948.
25.Kreicberga Raimonda Līga7,937.

Ģimnāzistu TOP
2016./2017.mācību gada I semestrī

vietaUzvārdsvārdsvid.vērt.klase
1.VotinovaMelisa9,2010.c
2.TurķeIeva9,0012.a
3.OzolsAtis8,9310.c
4.-5.VolkonovskisPāvels8,8710.c
4.-5.VaivalaEdgars8,8712.b
6.SemkovskisArtūrs Normunds8,8010.c
7.-8.AuziņaAnastasija8,7310.b
7.-8.ĶirseKristīne8,7312.b
9.DumbreAmanda8,6010.c
10.VoronovaRita8,5911.a
11.BļusinaKlinta8,4310.b
12.RancāneLaura8,4111.b
13.-15.PodnieceAustra8,4010.a
13.-15.ŠuspānsArtūrs8,4010.c
13.-15.MiķelsoneMegija8,4012.c
16.BērziņaAgate8,3511.b
17.-19.MuktupāvelsArtis8,3310.b
17.-19.GorišnajaAnastasija8,3312.b
17.-19.ZaķisArtūrs8,3312.c
20.MelneAmanda8,2912.b

Proģimnāzistu TOP
2016./2017.mācību gada I semestrī

vietaUzvārdsvārdsvid.vērt.klase
1.PridāneAgnese9,509.a
2.VēmaneNikola9,318.
3.SalenieceKitija9,138.
4.KronbergaViktorija9,069.b
5.-6.GaileAlise8,819.a
5.-6.KrūzeDžeida Eva8,819.b
7.KadiķeSandra8,737.
8.DzērvāneHelēna Anna8,647.
9.KreicbergaReina Paula8,607.
10.AdelovaKetija8,537.
11.MiņejevsDmitrijs8,388.
12.-14.JurševicaPaula8,318.
12.-14.GulbisMārcis8,319.a
12.-14.ŠilbergaNadīna8,319.a
15.-16.FeldmaneDita8,198.
15.-16.GalinskisToms8,199.b
17.-18.PolozovsIļja8,137.
17.-18.UšķeMarta8,139.a
19.-20.LeitāneSamanta8,008.
19.-20.StreistermaneElla Tīna8,008.
21.-23.KroshkinNikita7,948.
21.-23.ĻenskisRolands7,948.
21.-23.UnbedahteMonta7,948.
24.DūmiņaLīva Viktorija7,889.b
25.ZukuleSandra7,877.

2014./2015.mācību gads

Zelta liecību īpašnieki 2014./2015.mācību gadā

Pridāne Agnese (7.)Plūduma Katrīna Paula (11.c)
Valdmane Nadīna (9.a)Tarasova Aleksandra (11.c)
Bērziņa Agate (9.b)Birziņa Beāte (12.a)
Lagzdiņa Katrīna (9.b)Mozaļevskis Rihards (12.b)
Rancāne Laura (9.b)Ivanovaite Paula (12.b)
Ķirse Kristīne (10.b)Avota Solvita (12.c)
Melne Amanda (10.b)Korfa Signe (12.c)
Legzdiņš Kevins (10.c)Kroškins Vladislavs (12.c)
Kroņkalne Rasma (11.b)Matuļenko Margarita (12.c)
Grūbe Annija Gunda  (11.c)

Sudraba liecību īpašnieki 2014./2015.mācību gadā

Gaile Alise (7.)Goba Ieva Anna (9.a)
Gulbis Mārcis (7.)Lielmane Līga (9.a)
Krūze Džeida (7.)Nikolājevs Viesturs (9.a)
Mauručaite Adriana (7.)Turķe Ieva (10.a)
Mertens Rihards (7.)Gorbačuka Linda (10.a)
Ošnieks Ernests (7.)Miķelsone Megija (10.c)
Baltiņa Rebeka Bekija (8.a)Čudare Karīna (11.b)
Bļusina Klinta (8.a)Jurevica Alise (11.c)
Fišers Blumbergs Toms (8.a)Kaluga Līva Annija (11.c)
Markovska Marta Anna (8.a)Riekstiņš Reinis (11.c)
Muktupāvels Artis (8.a)Robats Toms (11.c)
Rekalo Santa (8.a)Bičole Alise (12.a)
Valtenberga Paula (8.a)Viņiarska Amanda (12.a)
Pletscher Nathalie (8.b)Bīriņš Miks (12.b)
Garāne Laura (8.b)Dambergs Roberts (12.b)
Ķergalve Laura Laurita (8.b)Lorencs Atis (12.c)

Proģimnāzistu top 2014./2015.mācību gada noslēgumā

vietauzvārds, vārdsklasevid.vērt.
1.Pridāne Agnese7.9,400
2.Valdmane Nadīna9.a9,188
3.Bļusina Klinta8.a9,125
4.Bērziņa Agate9.b9,063
5.Krūze Džeida Eva7.8,933
6.-7.Muktupāvels Artis8.a8,813
6.-7.Rancāne Laura9.b8,813
8.-9.Fišers Blumbergs Toms8.a8,750
8.-9.Valtenberga Paula8.a8,750
10.Gaile Alise7.8,733
11.-12.Ķergalve Laura Laurita8.b8,688
11.-12.Pletscher Nathalie8.b8,688
13.Mauručaite Adriana7.8,667
14.Rekalo Santa8.a8,563
15.-16.Lielmane Līga9.a8,500
15.-16.Lagzdiņa Katrīna9.b8,500
17.-18.Garāne Laura8.b8,438
17.-18.Nikolājevs Viesturs9.a8,438
19.-20.Gulbis Mārcis7.8,400
19.-20.Šilberga Nadīna7.8,400

 Ģimnāzistu top 2014./2015.mācību gada noslēgumā

vietauzvārds, vārdsklasevid.vērt.
1.Tarasova Aleksandra11.c9,471
2.Mozaļevskis Rihards12.b9,333
3.-4.Viņiarska Amanda12.a9,000
3.-4.Grūbe Annija Gunda11.c9,000
5.-6.Kroškins Vladislavs12.c8,933
5.-6.Matuļenko Margarita12.c8,933
7.Melne Amanda10.b8,875
8.-10.Ivanovaite Paula12.b8,867
8.-10.Avota Solvita12.c8,867
8.-10.Korfa Signe12.c8,867
11.Plūduma Katrīna Paula11.c8,813
12.-13.Dambergs Roberts12.b8,800
12.-13.Birģelis Oskars12.c8,800
14.Zeberiņa Lauma Lueta12.a8,786
15.Kroņkalne Rasma11.b8,750
16.Bīriņš Miks12.b8,733
17.Zute-Venterzute Luīze11.a8,706
18.Birziņa Beāte12.a8,667
19.Bičole Alise12.a8,600
20.-21.Jurēvica Alise11.c8,588
20.-21.Kaluga Līva Annija11.c8,588
22.Vaivala Edgars10.b8,563
23.Kalējs Mārtiņš12.c8,533
24.-25.Ķirse Kristīne10.b8,500
24.-25.Miķelsone Megija10.c8,500

2013./2014.mācību gads

Proģimnāzistu top 2013./2014.mācību gadā

vietaklaseuzvārds, vārdsvidējais
vērtējums
1.9.aMelne Amanda9,27
2.7.aBļusina Klinta9,20
3.7.bPriediņš Deivids9,13
4.9.bFreidenberga Lelde Loreta8,93
5.9.aMiķelsone Megija8,87
6.8.bBērziņa Agate8,81
7.9.aBisnieks Jēkabs Rūdolfs8,73
8.7.aValtenberga Paula8,67
9.-11.7.aMuktupāvels Artis8,60
9.-11.7.bPletscher Nathalie8,60
9.-11.9.bLazdāne Lāsma8,60
12.8.aValdmane Nadīna8,56
13.7.bĶergalve Laura Laurita8,53
14.8.bPabērza Alise Kitija8,44
15.7.bGarāne Laura8,40
16.8.bRancāne Laura8,38
17.8.aLielmane Līga8,31
18.7.aJurševics Sīmanis Olafs8,27
19.7.aBaltiņa Rebeka Bekija8,13
20.7.aMarkovska Marta Anna8,07
21.-22.8.aNikolājevs Viesturs7,94
21.-22.8.bRače Madara7,94
23.-24.7.aBrūvele Agnese7,93
23.-24.7.bTerliņa Madara7,93
25.-27.9.aBorodinova Annija7,87
25.-27.9.bSebre Beatrise7,87
25.-27.9.bVērpēja Ieva7,87

 Ģimnāzistu top 2013./2014.mācību gadā

vietaklaseuzvārds, vārdsvidējais
vērtējums
1.12.dSelivanoviča Magda9,400
2.10.dTarasova Aleksandra9,375
3.12.dUpmane Elza9,357
4.12.bŠablinskis Matīss9,133
5.-6.12.aAnsberga Sindija9,071
5.-6.10.bKroņkalne Rasma9,067
7.10.dGrūbe Annija Gunda8,933
8.11.bMozaļevskis Rihards8,824
9.12.cReiniņa Linda8,800
10.10.cZute-Venterzute Luīze8,688
11.10.dLogina Anete Katrīna8,600
12.10.dPlūduma Katrīna Paula8,533
13.-15.11.bBīriņš Miks8,529
13.-15.11.bDambergs Roberts8,529
13.-15.11.cKroškins Vladislavs8,529
16.10.dRiekstiņš Reinis8,438
17.-18.11.cBirģelis Oskars8,412
17.-18.11.cMatuļenko Margarita8,412
19.-20.12.bKovaļovs Sandis8,400
19.-20.12.bKrecers Kārlis8,400
21.10.dKaluga Līva Annija8,375
22.-23.11.aBičole Alise8,353
22.-23.11.aBirziņa Beāte8,353
24.10.dJurēvica Alise8,313
25.11.bIvanovaite Paula8,294

2012./2013.mācību gads

Zelta liecību īpašnieki 2012./2013.mācību gadā:
Agate Bērziņa7.b
Amanda Melne8.a
Bileskalne Līva9.a
Maija Pučuka12.a
Antra Sprēde12.a
Anna Beāte Būmane12.b
Sanda Švāne12.c
Diāna Unbedahte12.c
Sudraba liecību īpašnieki 2012./2013.mācību gadā:
Ieva Anna Goba7.a
Alise Kitija Pabērza7.b
Zane Kristiāna Šteimaka7.b
Jēkabs Bisnieks8.a
Lelde Loreta Friedenberga8.b
Katrīna Paula Plūduma9.a
Alise Briede10.a
Beāte Birziņa10.a
Paula Ivanovaite10.b
Rihards Mozaļevskis10.b
Solvita Ābola10.c
Oskars Birģelis10.c
Margarita Matuļenko10.c
Sindija Ansberga11.a
Kārlis Krecers11.b
Magda Selivanoviča11.d
Matīss Šablinskis11.d
Klāvam Elksnītis11.d
Elīna Maslovska12.a
Kristiāna Bērziņa12.b
Katrīna Ieva Gabaliņa12.b
Malvīne Dauge12.c
Lelde Zābere12.c
Ginta Āboliņa12.d
Laura Birzniece12.d

Proģimnāzistu top 2012./2013.mācību gadā

vietaklaseuzvārds, vārdsvidējais
vērtējums
1.9.aBileskalne Līva9,27
2.8.aMelne Amanda9,07
3.7.bBērziņa Agate8.93
4.7.aValdmane Nadīna8.67
5.9.aPlūduma Katrīna Paula8.64
6.-8.7.bPabērza Alise Kitija8.40
6.-8.8.aBisnieks Jēkabs Rūdolfs8.40
6.-8.9.bFreidenberga Lelde Loreta8.40
9.7.bRancāne Laura8.33
10.-12.7.aGoba Ieva Anna8.27
10.-12.7.aLielmane Līga8.27
10.-12.9.aJurēvica Alise8.27
13.9.bŠtorha Zane8.14
14.-15.8.aMiķelsone Megija8.13
14.-15.8.bLazdāne Lāsma8.13
16.-17.7.bŠteimaka Zane Kristiāna8.07
16.-17.7.aNikolājevs Viesturs8.07
18.7.aŪdris Regnārs8.00

 Ģimnāzistu top 2012./2013.mācību gadā

vietaklaseuzvārds, vārdsvidējais
vērtējums
1.12.bBūmane Anna Beāte9,29
2.-3.12.bGabaliņa Katrīna Ieva9,27
2.-3.12.cŠvāne Sanda9,27
4.12.aPučuka Maija9,07
5.12.cUnbedahte Diāna9,00
6.12.aSprēde Antra8,79
7.11.aAnsberga Sindija8,76
8.12.bBērziņa Kristiāna8,71
9.-10.12.cZābere Lelde8,67
9.-10.12.dBirzniece Laura8,67
11.12.aJurševica Inguna8,64
12.12.dĀboliņa Ginta8,60
13.-14.12.aMaslovska Elīna8,57
13.-14.12.cDauge Malvīne8,57
15.11.dŠablinskis Matīss8,53
16.-17.10.aBirziņa Beāte8,50
16.-17.10.cMatuļenko Margarita8,50
 18.-19.11.dSelivaoviča Magda8,47
18.-19.12.dJomerte Kitija8,47
20.-21.10.bBīriņš Miks8,44
20.-21.10.cBirģelis Oskars8,44
Dalies ar draugiem