Ģimnāzijas mūzikas nedēļas daudzkrāsainie notikumi

Pirmdien, 28. martā, sevi pieteica jaunie komponisti. Šogad kompozīcijas un improvizācijas  tika iesūtītas video formātā par vienotu tēmu – daba. Jaunrades konkursā piedalījās 15 skolēni no 1. līdz 9. klasei (video montāža – Irina Lopesa-Himenesa).

Otrdien, 29. martā, skolēniem bija iespēja parādīt savas vokālās prasmes un piedalīties solistu un duetu koncertā, kurā tika dziedātas latviešu tautas dziesmas (bez pavadījuma), latviešu komponistu un ārzemju komponistu oriģināldziesmas. Patiess prieks, ka koncertā piedalījās 1.-12. klašu skolēni.

Trešdien, 30. martā, skolēni parādīja savas ansambļa muzicēšanas prasmes. Ansambļu koncertā piedalījās skolēni no 1. līdz 12. klasei: dueti, trio, popgrupas, džeza, instrumentālais un vokāli instrumentālais ansamblis. Klausītāji varēja baudīt dažādu laikmetu un stilu mūziku no klasikas līdz popmūzikai. Visus klausītājus īpaši iepriecināja  1. a klases instrumentālais ansamblis, kuri atskaņoja skaņdarbu, muzicējot ar skaņu caurulēm.

Ceturtdien, 31. martā, mūzikas stundā 8. un 9. klašu skolēni tika aicināti piedalīties viktorīnā “Zini, mini, uzzini”, kurā ietvertie jautājumi tika sasaistīti ar latviešu mūzikas kultūru un vēsturi, mūsdienu latviešu mūzikas aktualitātēm, kā arī tika ietverti mūzikas teorijas jautājumi.

Piektdien, 1. aprīlī, notika mūzikas nedēļas noslēguma koncerts. Skolēni un pedagogi saņēma Pateicības par dalību mūzikas nedēļas notikumos. Paldies lieliskajiem koncerta vadītājiem – Mārcim Upītim un Kristiānam Kancānam!

Lai mums arī turpmāk visiem kopā izdodas! Paldies!

Mūzikas MK vadītāja Sanita Apine

Dalies ar draugiem

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.