Pirmie soļi basketbolā

Vecāku iniciatīvas pārsteigums 3. b klases skolēniem

Sakām lielu paldies 3. b klases vecāku iniciatīvai un sevišķi Evai Brinkmanei-Brimanei par ieguldīto darbu 3. b klases skolēnu iesaistei projekta “Sportland pirmie soļi basketbolā” aktivitātēs. Lai pasākums varētu notikt, vecāki uzrakstījuši gan pieteikumu projekta aktivitātēm, gan motivācijas vēstuli. Atlika tikai gaidīt, vai un kad notiks tikšanās. 14.oktobrī sporta stundas laikā skolēni ar lielu sajūsmu saņēma ziņu, ka 20. oktobrī Latvijas Jaunatnes basketbola līgas (LJBL) komanda ir gatava doties ciemos uz mūsu skolu.

         Viena no tās prioritātēm ir bērnu iesaistīšana regulārās fiziskajās aktivitātēs, parādot, ka dzīve ir ļoti aizraujoša arī ārpus datora ekrāna. Šis projekts ir lielisks veids, lai uzrunātu bērnus, radītu viņos interesi par sporta nodarbībām un aktīvu dzīvesveidu, kā arī palīdzētu iepazīt aizraujošo sporta, to skaitā basketbola, pasauli.

        Projekta ietvaros 20. oktobrī skolēni ieguva jaunas zināšanas un prasmes, iepazīstot basketbola spēli kopā ar populāriem latviešu basketbolistiem. Nodarbību vadīja bijusī basketboliste, tagad trenere  Liene Jansone. Patīkams pārsteigums bija Sportland sarūpētā dāvana – t-krekli ar uzrakstu “PIRMIE SOĻI BASKETBOLĀ” –, lai skolēni saliedētos vēl stiprāk un izjustu komandas vienojošo garu. Skolēni darbojās gan individuāli, gan grupās, sākot ar iesildīšanās vingrinājumiem un beidzot ar basketbola spēles nozīmīgiem elementiem. 3. b darbojās ar prieku, azartu un degsmi, atbalstīja viens otru un priecājās par klasesbiedru veiksmi.

         Klases audzinātāja Aina Reķe sarunā minēja: “Mūsu klasē gan meitenes, gan zēni jau apmeklē basketbola treniņus sporta skolā. Pēc šīs tikšanās vēl vairāki skolēni izteica vēlēšanos trenēties basketbolā. Lai piepildās!”

         Paldies LJBL projekta komandai par sadarbību!

Direktores vietniece izglītības jomā Dina Putniece

Dalies ar draugiem

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *