Skolas formas

Saskaņā ar 2022. gada 11. maija Ģimnāzijas padomes sēdes Nr.TRG/1-23/22/3 lēmumu no 2022. gada 1. septembra ģimnāzijā par skolas formu tiek pieņemts uzņēmuma Hebe piedāvājums.


2022.gada 28.septembrī Ģimnāzijas padomes sēdes lēmumu Nr.TRG/1-23/22/5 lēmumu tiek precizēts vienotais apģērbs.

Vienoto formu izglītojamajiem noteikts lietot mācību procesa ikdienā un svētkos. Lietišķos pasākumos ģimnāzijā, pārstāvot ģimnāziju konkursos, prezentācijās, mācību priekšmetu olimpiādēs un citos pasākumos tiek noteikta vienotā svētku forma. Ģimnāzijā nepieciešami maiņas apavi.

🟣1.-3. klasei meitenēm pelēks auduma sarafāns, zēniem pelēkas trikotāžas veste

1.-3. klašu izglītojamo vienotā forma svētkos. Meitenēm: pelēks auduma sarafāns, balta blūze, miesas krāsas vai baltas zeķubikses, kurpes, atbilstošs matu sakārtojums. Zēniem: balts krekls, pelēkas trikotāžas veste, kaklasaite vai tauriņš, tumšas vai pelēkas uzvalka bikses, tumšas kurpes un zeķes.

🟣4.-12. klasei meitenēm un zēniem pelēka auduma veste

4.-12. klašu izglītojamo vienotā forma svētkos. Svētkos tiek noteikts klasiskais ģērbšanās stils ar pelēko auduma vesti un baltu blūzi vai kreklu. Meitenēm pēc izvēles klasiskās krāsās pielāgoti svārki (minimālais svārku garums ir līdz augšstilba vidum) vai bikses, tumšas formāla rakstura kurpes, pie svārkiem miesas krāsas zeķubikses, atbilstošs matu sakārtojums. Zēniem pēc izvēles klasiskās krāsās pielāgotas uzvalka bikses, kaklasaite vai tauriņš, tumšas formāla rakstura kurpes, pieskaņotas zeķes.

✔ Svētku apģērbs nevar būt treniņbikses, džinsi, šorti, legingi, T-krekls, topiņi, sporta vai brīvā laika apavi, iešļūcenes, zābaki.

🟣Ikdienā

Ikdienā kā vienotā forma var tikt izmantots:

  • sarafāns vai veste ar logo (2.pielikums), kas kombinējami ar pelēkas vai citas krāsas blūzi, kreklu, polo kreklu vai garpiedurkņu T-kreklu;
  • jebkurš Hebe piedāvājuma apģērba augšdaļas elements;
  • vienkrāsains pelēkā, baltā vai melnā krāsā apģērba augšdaļas elements ar logo;
  • vienai klasei pilnā sastāvā apģērba augšdaļas elements ar logo vienā krāsā, par kuru ir vienojušies izglītojamo vecāki.

✔ Ikdienas apģērbs nevar būt treniņbikses vai apģērbs, kas demonstrē atkailinātu ķermeni. Izglītojamā apģērbā, uz kura attēlots ģimnāzijas logo, nedrīkst būt citi attēli un uzraksti.

✔ Vienotās formas elementu iegādi un apmaksu par saviem līdzekļiem veic izglītojamā vecāki. Hebe pasūtījuma apstrādi, piegādi un apmaksas kārtību organizē apģērba ražošanas uzņēmums sadarbības līguma ietvaros.

✔ Interešu izglītības kolektīvu aktivitātēs un pasākumos svētku tērps ir saskaņā ar kolektīva vadītāja norādēm.


Logo uzšuves

Logo ir apļveida pamatne tumši pelēkā krāsā, uz kuras attēloti simboliskie elementi ‑ ozols un grāmata ‑ zelta krāsā. Logo pamatnes diametrs ir 6,5 cm. Logo jābūt izvietotam formas priekšējās puses kreisajā augšpusē.


Klasei iespējams iegādāties logo uzšuves. Uzšuvju pasūtīšanu visai klasei veic viens klases pārstāvis, sazinoties ar šuvēju individuāli (Agnese, tel.nr. 28278891). Saskaņā ar vienošanos ar šuvēju vienas uzšuves cena 3,00 EUR. Izvēloties citu logo uzšuves realizētāju, to nepieciešams saskaņot ar pirmavotu (paraugs ģimnāzijā, vaicāt direktorei).❗Izglītojamo vienotā stila apģērba ieviešanai tiek noteikts pārejas posms. 2022./2023. mācību gadā no 2022. gada 17. novembra vienoto apģērbu nēsā 1.-8.klases, 10. klases izglītojamie.

✔ 2022./2023.mācību gadā 2. un 3. klases skolēni var nēsāt iepriekš (2021./2022. mācību gadā) šūtās formas.

✔ 2022./2023. mācību gadā 9.,11. un 12. klašu izglītojamie ikdienā var izvēlēties klasisko ģērbšanās stilu, izmantojot pelēku, melnu vai baltas krāsas apģērbu.

Dalies ar draugiem