Skolas formas

Saskaņā ar 2022. gada 11. maija Ģimnāzijas padomes sēdes Nr.TRG/1-23/22/3 lēmumu no 2022. gada 1. septembra ģimnāzijā par skolas formu tiek pieņemts uzņēmuma Hebe piedāvājums.


Pamatojoties uz ļoti daudz precizējošiem jautājumiem par ģimnāzijas formas – auduma vestes izmēriem, uzņēmums HEBE ir apņēmies līdz 06.07.2022. atgādāt meiteņu un zēnu vestes paraugus skolā.

7.jūlijā un 8. jūlijā no plkst.9:00 līdz 17:00 skolā būs iespēja pielaikot vestes, lai saprastu izmēru. Tie, kuri jau ir pasūtījuši un nepieciešams veikt izmaiņas, līdz 10.07.2022. varēs tās veikt, informējot par to HEBE. Izņēmuma kārtā tiek pagarināts pasūtīšanas termiņš līdz 10.07.2022., lai paspētu saņemt vestes līdz 1. septembrim.


Visus pasūtījumus, kas tiks veikti līdz 30. jūnijam, varēs saņemt no 15. augusta.

Veicot pasūtījumu, ir iespējams pievienot komentāru (nonākot līdz apmaksai), ja nepieciešamas izmaiņas no standarta izmēra. Specpasūtījuma gadījumā Hebe ar pasūtītāju sazinās atsevišķi.

🟣1.-3. klasei meitenēm pelēks auduma sarafāns, zēniem pelēkas trikotāžas veste

Svētkos:

✔️meitenēm sarafāns, balta blūze, miesas krāsas vai baltas zeķubikses, kurpes, atbilstošs matu
sakārtojums;

✔️zēniem balts krekls, veste, kaklasaite vai tauriņš, uzvalka bikses, tumšas zeķes un kurpes.

Ikdienā sarafāns vai veste kombinējami ar citas krāsas blūzi, kreklu, polo kreklu. Var izvēlēties citu vienotā stila piedāvājumu ar ģimnāzijas emblēmu. Skolā nepieciešami maiņas apavi. Klases vecāki, savstarpēji vienojoties, var izvēlēties papildu vienotu apģērbu, piemēram, košas krāsas polo krekliņš vai T-krekliņš sportam.

❗2. un 3. klases skolēni var nēsāt iepriekš (2021./2022. mācību gadā) šūtās formas.

🟣4.-12. klasei meitenēm un zēniem pelēka auduma veste

Svētkos tiek noteikts klasiskais ģērbšanās stils. Svētkos veste kombinējama ar baltu blūzi/kreklu.

Meitenes pēc izvēles klasiskās krāsās pielāgo svārkus vai bikses, tumšas kurpes ar slēgtiem purngaliem, pie svārkiem miesas krāsas zeķubikses, atbilstošs matu sakārtojums.

Zēni pēc izvēles klasiskās krāsās pielāgo uzvalka bikses, kaklasaiti vai tauriņu, tumšas zeķes (pieskaņotas kurpēm) un kurpes.

Ikdienā veste kombinējama ar citas krāsas blūzi, kreklu, polo kreklu. Var izvēlēties citu vienota stila apģērbu ar ģimnāzijas logo.


❗Noslēguma (9. un 12.) klases 2022./2023. mācību gadā var izvēlēties klasisko apģērbu.

Meitenēm:

  • balta vai vienkrāsaina, gaiša blūze un svārki, miesas krāsas zeķubikses, tumšas kurpes ar slēgtiem purngaliem, atbilstošs matu sakārtojums;
  • klasiska tumša kleita, miesas krāsas zeķubikses, tumšas kurpes ar slēgtiem purngaliem, atbilstošs matu sakārtojums;
  • balta vai vienkrāsaina, gaiša blūze un bikses, miesas krāsas zeķubikses, tumšas kurpes ar slēgtiem purngaliem, atbilstošs matu sakārtojums.

Zēniem: uzvalks, balts krekls, kaklasaite vai tauriņš, tumšas zeķes (pieskaņotas kurpēm) un kurpes.

Svētku apģērbs nevar būt džinsi, šorti, legingi, T-krekls, topiņi, kedas, iešļūcenes, zābaki.
Ikdienas apģērbs nav treniņbikses vai cits apģērbs, kas demonstrē atkailinātu ķermeni.

Dalies ar draugiem