Vietnē notiek uzlabošanas darbi. Iespējami darbības traucējumi.

Skolas izglītojošās vēlēšanas Eiropas dienā: ‘Vienlīdzības ceļš’ uzvarētāju vidū!

Raksta kategorijas: ,

Sveiciens visiem Eiropas dienā! 9. maijā mūsu skola iegrima Eiropas savienības gaisotnē, rīkojot izglītojošas vēlēšanas, kurās piedalījās astoņi skolēnu izveidoti saraksti. Šis pasākums bija īpašs, jo ļāva skolēniem un skolotājiem praktiski izjust demokrātijas procesu.

Pirms balsošanas, skolas gaitenī valdīja solījumu un krāsainu reklāmu jūra, kurā katrs saraksts centās piesaistīt atbalstītājus, izklāstot savus ideju plānus. Balsošanā tika izmantoti īstajām vēlēšanām līdzīgi biļeteni, kas piešķīra notikumam īpašu nozīmi un autentiskumu.

Lielās konkurences un dzīvās diskusijas rezultātā par uzvarētājiem tika pasludināti 2. saraksta “Vienlīdzības ceļš” pārstāvji. Viņu uzvaru noslēdza ar nopietniem priekšlikumiem par vienlīdzību un integrāciju, kas guva lielu atsaucību gan no skolēnu, gan no skolotāju puses.

Šīs vēlēšanas ne tikai parādīja skolēnu politisko izpratni un prasmes veidot argumentus, bet arī stiprināja izpratni par Eiropas Savienības vērtībām. Mēs esam lepni, ka mūsu skolas kopiena aktīvi piedalījās šajā izglītojošajā un svinīgajā pasākumā, apliecinot savu atbalstu demokrātiskām vērtībām. #EiropasDiena #SkolasVēlēšanas #eiropasvēlēšanas2024 🗳✨

Rakstu kategorijas

Uzzini vairāk!


Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content