Vietnē notiek uzlabošanas darbi. Iespējami darbības traucējumi.

Dienesta viesnīca

Home » Par skolu » Dienesta viesnīca

Nepieciešamība pēc dienesta viesnīcas Tukuma pilsētā bija jūtama jau daudzu gadus iepriekš. 2013.gadā pirmajiem iemītniekiem savas durvis vēra vaļā jaunā dienesta viesnīca Tukumā, Dārzniecības ielā 2A. Tās mērķis ir motivēt jauniešus mācībām un aktīvam sportam, kā arī veicināt Tukuma pilsētā jauniešu pieplūdumu.

Raiņa ģimnāzija ir vienīgā ģimnāzija Tukuma novadā, kā arī skola ar prestižu, tāpēc ir daudz skolēnu ne vien no Tukuma pilsētas, bet arī no citiem novadiem un pagastiem. Šobrīd Tukuma Raiņa Valsts ģimnāzijā mācās bērni no Jūrmalas, Dobeles, Ventspils, Talsiem, Kandavas, Jaunpils un no Tukuma novada pagastiem, kuri izteikuši vēlmi dzīvot dienesta viesnīcā.

Dienesta viesnīcai atvēlēts viens stāvs (mansarda stāvs) un tajā ir vietas 27 personām. Dienesta viesnīcā pieejamas labiekārtotas trīsvietīgas un divvietīgas istabiņas. Katrā no istabiņām ir duša, tualete, virtuvīte ar plīti. Pēc grūtām mācību dienām skolā ir iespēja atvilkt elpu atpūtas istabā, skatoties televizoru vai tērzējot ar draugiem. Iekārtota mācību telpa, kur pieejams dators un internets. Drošības nolūkos objektā ierīkota video novērošana.

Katru pēcpusdienu dienesta viesnīcā jauniešu mācību darbu sekmē audzinātājs. Vakaros, naktī un  līdz audzinātājas ierašanās laikam kārtību un labklājību uzrauga dežurants-aukle.

Maksa par dzīvošanu dienesta viesnīcā skolēniem – 40,30 EUR mēnesī (27.07.2023., lēmums Nr. TND/23/448, prot. Nr. 9, 30. §).

Pieteikties dienesta viesnīcai var, iesniedzot dokumentus Tukuma Raiņa Valsts ģimnāzijas kancelejā.

Papildu informācija dienesta viesnīcā pa tālr. 27003429.

Skip to content