Vietnē notiek uzlabošanas darbi. Iespējami darbības traucējumi.

Pieteikšanās pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kursos “Skolēnu pašvadītas mācīšanās un digitālās pratības attīstīšana matemātikas stundās pamatskolas un vidusskolas posmā”

Laipni aicināti uz Tukuma Raiņa Valsts ģimnāzijas organizētajiem kursiem! 🌳

Kursu mērķauditorija: Tukuma novada pamatskolas un vidusskolas posma matemātikas pedagogi
Norises laiks un vieta: 08.12.2023., Tukuma Raiņa Valsts ģimnāzijā
Pieteikšanās līdz 07.12.2023. plkst. 17.00
🚩Vietu skaits ierobežots! Sasniedzot maksimālo dalībnieku skaitu, pieteikšanās tiks slēgta.
Tēmas:

 1. Skolēnu pašvadītas mācīšanās prasmes attīstīšanas iespējas matemātikas mācību stundās.
  Nodarbības laikā pedagogiem būs iespēja uzzināt vairāk par pašvadītu mācīšanos un tās nozīmi ikdienas mācību procesā, par dažādu vecumposmu īpatnību ietekmi uz konkrētās prasmes attīstības veicināšanu. Tiks aplūkoti dažādi, praksē balstīti, piemēri, kas veicina konkrētās prasmes attīstīšanu.
 2. Mācību procesa diferenciācijas iespējas matemātikā.
  Nodarbības laikā pedagogiem būs iespēja iepazīties ar dažādiem, praktiskajā pieredzē balstītiem, piemēriem mācību procesa diferencēšanai matemātikas stundās. Tiks aplūkoti arī dažādi piemēri pārbaudes darbu (saturs un uzbūve atbilstoši SOLO taksonomijai) izveidei.
 3. Programmas GeoGebra izmantošana matemātikas satura apguvē.
  Darbnīcā būs iespēja iepazīties ar vairākiem programmas GeoGebra izmantošanas piemēriem matemātikas satura apguvē, apskatot atsevišķus jautājumus no 7. un 8. klases matemātikas satura. Darbnīcas dalībnieki varēs praktiski izmēģināt programmas GeoGebra lietošanu no skolēnu skatpunkta, kā arī pratīs izveidot skolēniem uzdodamu aktivitāti, izmantojot jau gatavas aktivitātes un izveidojot savas.
 4. Matemātikas modelēšanas darbs. Desmos lietojums matemātikas stundās.
  Praktiski darbojoties, pedagogiem tiks sniegta iespēja apgūt dažādus paņēmienus, kā veidot matemātikas modelēšanas darbus, kas paredzēti vidusskolas kursā Matemātika II. Pedagogi tiks iepazīstināti ar programmas Desmos piedāvātajām iespējām, veicinot digitālo pratību matemātikas mācību stundās.

Pēc kursiem saņemsiet 8h apliecību.

▶️ Vairāk informāciju par piedāvātajiem kursiem lasiet Tukuma Raiņa Valsts ģimnāzijas mājas lapā sadaļā “Metodiskais centrs”.

❗ Pēc reģistrācijas Jūsu norādītajā e-pastā atnāks apstiprinoša ziņa.

Rakstu kategorijas

Uzzini vairāk!


Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content