Vietnē notiek uzlabošanas darbi. Iespējami darbības traucējumi.

Zelta kauss uz pjedestāla, ko apgaismo skatuves prožektori teātra zālē. Apkārt kausam uz grīdas ir dažādi mūzikas simboli, radot svinīgu un muzikālu noskaņu. Fons rāda tukšas skatītāju rindas un aizkarus, piešķirot skatuvei intīmu atmosfēru.

Rīgas 6. vidusskolā aizvadīts izcilu instrumentālo ansambļu laureātu koncerts

Raksta kategorijas: , ,

26. aprīlī Rīgas 6. vidusskolā notika kārtējais instrumentālo ansambļu laureātu koncerts, kurā piedalījās talantīgi mūziķi no dažādām skolām, tostarp arī no mūsu iestādes. Šis notikums ir ikgadēja tradīcija, kas demonstrē jauno mūziķu prasmes un māksliniecisko izcilību.

No mūsu skolas uz šo prestižo pasākumu tika uzaicināti divi ansambļi. Pirmo grupu veidoja trio – Olivers Lučkovskis, Kate Kļaviņa un Krišjānis Zviedris, kuri savā sniegumā apvienoja saskaņu un precizitāti, radot neaizmirstamu muzikālo pieredzi. Otra grupa bija klavieru duets, kuru veidoja Emīlija Gulbe un Rodrigo Bedrītis, demonstrējot savu izcilu saspēli un tehniku.

Mūsu skolēnu sniegumu atbalstīja un virzīja skolotājas Daiga Akmane-Morica-Okmane un Velga Žvirble, kuru profesionālais ieguldījums un muzikālā vadība ir būtisks mūsu jauno mūziķu attīstībā. Viņu zināšanas un pieredze ir palīdzējušas audzēkņiem sasniegt augstus rezultātus un izcelties šāda līmeņa konkursā.

Šis koncerts bija ne tikai mākslinieciskais notikums, bet arī izglītības un sasniegumu svētki, apliecinot mūzikas spēku un nozīmi jauniešu attīstībā. Paldies visiem, kas piedalījās un atbalstīja mūsu skolēnus šajā nozīmīgajā pasākumā, veicinot mūzikas un mākslas izglītību mūsu sabiedrībā.

Rakstu kategorijas

Uzzini vairāk!


Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content