Vietnē notiek uzlabošanas darbi. Iespējami darbības traucējumi.

Aktīva jauniešu līdzdalība: Lielā talka ģimnāzijā veicina ilgtspējīgu vidi

Raksta kategorijas: , ,

🌿 Lielā talka Ģimnāzijā: Tīra, zaļa, ilgtspējīga nākotne 🌿

Mēs esam ļoti lepni par mūsu ģimnāzijas skolēniem un pedagogiem, kas ar entuziasmu iesaistījās Lielajā talkā, demonstrējot mūsu kopienas apņemšanos veidot tīru un zaļu vidi. Šī gada devīze “tīri – zaļi – ilgi” ir iedvesmojusi visus no mazākajiem līdz vecākajiem aktīvi darboties mūsu skolas un pilsētas labā.

👧📘 Jaunākās klašu aktivitātes

Mūsu 1.-5. klases skolēni piedalījās Talkas BINGO, kurā, spēlējot, viņi sakārtoja klases telpas, nomazgāja solus, izveidoja garšaugu kasti un sakopa ziedošo stūrīti pie skolas. Šīs aktivitātes ne tikai padarīja mācību vidi patīkamāku, bet arī mācīja bērniem par atbildību un dabas saglabāšanu.

🌼💪 Vidusskolēnu iniciatīvas

Mūsu 6.-8. klašu meitenes rūpīgi kopa puķu dobes, radot krāšņu un iedvesmojošu vidi visiem skolēniem un apmeklētājiem. Zēni savukārt atjaunoja skolas žogu, demonstrējot prasmes un komandas darbu, kas nepieciešams ilgtspējīgai skolas infrastruktūrai.

🙏 Vecāko klašu ieguldījums

Mūsu 10. klases skolēni veica izcilu darbu, sakopjot pilsētas teritoriju, kamēr 11. klases audzēkņi stādīja kokus Durbes pils parka mežā, nodrošinot mūsu pilsētas zaļo nākotni.

Mēs izsakām pateicību visiem iesaistītajiem, kuru apņēmība un darbs ir padarījis mūsu vidi skaistāku un zaļāku. Šie pasākumi ne tikai uzlabo mūsu apkārtni, bet arī veido mūsu jauniešos izpratni un cieņu pret vides aizsardzību un ilgtspējīgu dzīves veidu.

Paldies visiem, kuri piedalījās un atbalstīja šo vērtīgo iniciatīvu, veicinot mūsu skolas un pilsētas ilgtspējīgu attīstību. 🌍💚

Rakstu kategorijas

Uzzini vairāk!


Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content