Vietnē notiek uzlabošanas darbi. Iespējami darbības traucējumi.

Galda spēle “Dzejnieku Bārdu Zalktis” – V. Reguta ideja un dāvinājums skolai

Raksta kategorijas:

Vilnis Reguts, bijušais Tukuma Raiņa ģimnāzijas fizikas skolotājs, klases audzinātājs, grāmatu autors, kaut arī aktīvi ikdienā vairs fiziku nemāca, tomēr pedagoga talantu nevar noslēpt, un skolā viņam atrodas jauni veicamie pienākumi. Skolotājs Vilnis, tāpat kā savulaik dzejnieks Imants Ziedonis, gūst izziņas prieku ceļojot, arī viņš katru nedēļu dodas apzināt Latvijas kultūrvēsturiskās vērtības, tiekas ar cilvēkiem un uzklausa viņu stāstus, izstaigā dabas takas, meklējot īpašos akmeņus, kokus u. c. dabas bagātības, kas izdaiļo mūsu tēvzemi un mūsu dvēseli. Vērīgums, daudzpusība, dziļums, vienkāršība un radošums – šīs īpašības raksturo skolotāju. Vilnis fotografē un publicē fotogrāfijas gan sociālajos tīklos, gan citās interneta vietnēs, ļaujot ielūkoties apkārtnes ainās daudz vērīgāk. Tas ir viens no skolotāja vaļaspriekiem, jo par Vilni var teikt – “zemes dēls ar zvaigžņu dvēseli”.

Pilnu rakstu un attēlu galeriju meklē skolas avīzē “Strops”!


Rakstu kategorijas

Uzzini vairāk!


Komentāri

2 atbildes uz “Galda spēle “Dzejnieku Bārdu Zalktis” – V. Reguta ideja un dāvinājums skolai”

 1. Labdien!
  Vai iespējams iegūt šo spēli biedrības “Aleksandra Pelēča lasītava” vajadzībai, lai popularizētu šo ideju, kas man šķiet ļoti apsveicama. Mūsu uzmanības lokā vienmēr ir bijusi novada skolās mācījusies dzejniece Paulīna Bārda, draudzējamies ar Bārdu dzimtas muzeju “Rumbiņos”, vairākās grāmatās esmu rakstījis par Paulīnas Puskalns dzimtu un mūspuses dzejnieces skolas gadiem Stendes pagastā un Talsos.

  1. Vilnis Reguts tēls
   Vilnis Reguts

   Sveik-labdien!
   Esmu Vilnis Reguts spēles par dzejniekiem Bārdām autors. Spēles ideja radās esot “Rumbiņos” tur par visu ko runājot, arī par iespējamām spēlēm ar kurām skolas bērnus varēu kaut nedaudz piesaistīt muzejā redzamajam un dzirdamajam. Pagaidām izgatavotā spēle “Dzejnieku Bārdu Zalktis” domino ir sava veida melnraksts, kas pieejams “Rumbiņos”, Tukuma Raiņa ģimnāzijā un Viļķenes bibliotēkā, kur arī ir interese par literārām galda spēlēm. Šodien sazvanījos ar “Rumbiņu”direktori. Kad spēle redzēta un izmēģināta parādās nepilnības. Viņai ir būtiskas iebildes pret spēles apjomu un tehnisko izpildījumu. Vienojāmies, ka varu Jūs iepazīstināt ar spēli un ieskatam kādas spēles kartītes Word formātā arī nosūtīt. Viņa pati solījās piestrādāt pie spēles uzlabošanas. Ja esat Tukumā, tad ar spēli varat iepazīties Tukuma Raiņa ģimnāzijā pie latviešu valodas skolotājas Ivetas Āboliņas (tel.29734194).

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content