Vietnē notiek uzlabošanas darbi. Iespējami darbības traucējumi.

Ģimnāzijai 93: skolas vērtība – atbildība

Raksta kategorijas:

Otrajā nedēļā, ģimnāzijas dzimšanas dienas svētkus svinot, akcentēsim vērtību ATBILDĪBA, akcentējot atbildību par savu fizisko veselību, rītu sākot ar vingrošanu, par pilsonisko aktivitāti, veicot kādu skolai vai sabiedrībai nozīmīgu darbu, par savu izaugsmi, veidojot katras klases 7 paradumu koku sadarbībā ar pārmaiņu procesu “Līderis manī”.

Labrīt! Vai pavingrosim?

Kā pareizi iesākt dienu? Ar rīta vingrošanu! Kaut vai ar pavisam nelielu izkustēšanos. Tas palīdz saglabāt labu garastāvokli un možu garu visai dienai. Tādi bija pieci svētku nedēļas rīti ģimnāzijā. Paldies vecāko klašu meitenēm, kuras radīja enerģiskus video ar vingrojumiem, lai to pavadībā varētu vingrot katra klase. Un īpašais nedēļas pārsteigums – skolotāju paraugdemonstrējumi.

Labie darbi

Otrā svētku nedēļa pagājusi skolas vērtības ATBILDĪBAS zīmē. Katra klase paveikusi vismaz vienu darbu – devumu kopienai vai sabiedrībai. Jaunāko klašu skolēni izveidoja viktorīnu par Tukumu, kā arī labo darbu koku, dekorācijas skolas noformējumam, puzles pagarinātās grupas skolēniem, dalījās ar kārumiem un tīrīja solu virsmas. Proģimnāzisti un ģimnāzisti palīdzēja sarūpēt guļvietas dzīvniekiem patversmē, izveidoja rīta vingrošanas video, gatavoja izstādi, vadīja rotaļas sākumskolas klasēm un stundas citu klašu skolēniem. Katrs labais darbs tika ierakstīts īpašā dekorā – “zvaigznē”, kas rotā labo darbu zvaigžņu sienu. Dž. Čans teicis:

“Es cenšos labas lietas darīt katru dienu. Ja katrs darītu ko labu, iedomājieties, cik skaista būtu šī pasaule!”

Mūsu vērtību koki

Par vērtību mēs saucam nevis to, kas nāk no lietām pašām, bet to, ko tajās ieliekam.

Monteņs

Noteiktas vērtības ir cilvēka izaugsmes pamats, un, jo vairāk mēs ieguldīsim sevī, savā pašsajūtā un attīstībā, jo lielāka būs katra vērtība. Skolas svētku Atbildības nedēļā skolēni diskutēja par savas klases vajadzībām, par katra apņemšanos savai un kopējai izaugsmei un labsajūtai un izveidoja savu aktivitāšu koku atbilstoši klases pilnveidojamajai jomai. Mūsu skolēnu apņemšanās: būt godīgam, mierīgam, atzīties, ja esi ko izdarījis nepareizi, kontrolēt savu uzvedību stundu laikā, nešķirot cilvēkus, nevienu neatstumt, katru rītu sasveicināties, nekad nemelot, uzklausīt otru, uzticēties un palīdzēt klasesbiedriem, būt biežāk kopā ar klasi, izveidot jauku pārsteigumu, iepriecināt skolotāju, likt vairāk citiem pasmaidīt, mazāk “sēdēt telefonā”, vairāk apmeklēt treniņus, piedalīties konkursos.

Lai mums izdodas! Jo latviešu sakāmvārds māca “Kas neiztur līdz galam, nekad nesasniedz mērķi!”

Rakstu kategorijas

Uzzini vairāk!


Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content