Vietnē notiek uzlabošanas darbi. Iespējami darbības traucējumi.

Kā atrast savu nākotnes aicinājumu?

Raksta kategorijas:

29.novembrī Tukuma Raiņa ģimnāzijas 7.-8.klašu skolēni, sadarbojoties ar  biedrību “Jauniešu akadēmija “Pacelt pasauli””, mācījās  paši izveidot savu nākotnes profesijas realizēšanas plānu. Nodarbībās tika izmantota angļu psihologa Brajena Meina personīgās izaugsmes programma “Goal Mapping”. Vispirms jāsagatavo savs prāts – jābūt atvērtam ar pozitīvu skatu uz dzīvi.  Un tad jaunietim jāsāk saredzēt iespējas un meklēt risinājumus.

Nodarbību otrajā daļā skolēni veica  individuālu darbu pie savas mērķu kartes aizpildīšanas. Radošās sadaļas laikā nodarbību vadītāja izrunāja ar katru skolēnu individuālo plānu, ieteica  idejas un iespējamos risinājumus, lai mērķu kartē plānotais būtu objektīvi izmērāms.

Atsauksmēs skolēni rakstīja : “Es iemācījos, ka sev jātic. Nedrīkst apstāties vidū”(7.kl.),”Man patika tas, kā viņa stāstīja. Mani iedvesmoja”(7.kl.), “Es iemācījos, kā saplānot nākotni, sākt cienīt sevi un tiekties uz maksimālo”(7.kl.), “Šis mani motivēja un es sapratu, ko vēlos sasniegt”(7.kl.), “Man patika veidot savu mērķa karti, kas lika man pašai vairāk sevi izprast”(8.kl.), “Es iemācījos, ka tuvoties savam mērķim un to sasniegt”(8.kl.), “Man ļoti patika tas, ka mani motivēja virzīties uz priekšu”(8.kl.).

Rakstu kategorijas

Uzzini vairāk!


Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content