Vietnē notiek uzlabošanas darbi. Iespējami darbības traucējumi.

Nāc un eksperimentē pie mums ģimnāzijā!

Raksta kategorijas:

Tukuma Raiņa Valsts ģimnazijā (TRVĢ) 26.martā notika dabaszinātņu konkurss “Nāc un eksperimentē!” Tukuma novada 8.-9.klašu komandām. Konkursā savas zināšanas un prasmes par dabas procesiem un  pētniecību demonstrēja 14 novada skolu komandas, mūsu skolu pārstāvēja 8.c klase. Konkursa norisi organizēja Tukuma novada ķīmijas skolotāju metodiskā vadītāja D. Melne sadarbībā ar TRVĢ dabaszinātņu pedagogu metodisko komandu- biologiem M. Vilumsoni un S. Baumani, ķīmiķi- L. Grečaņiku, fiziķiem- V. Zuteru un T. Akmeni, ģeogrāfijas skolotāju A. Brinkmani-Brimani. Konkursa izziņas un praktiskos uzdevumus – par vielām, iežiem, putniem un mehāniku, skeletu u.c. aizraujošām tēmām, komandas veica stacijās, kuras vadīja un vērtēja mūsu 10.b klases skolēni. Punktus par dabaszinātņu jautājumiem komandas nopelnīja arī viktorīnā, liekot kopā komandas gudros prātus un erudīciju. Tukuma novada zinošākā komanda ir Tumes pamatskolā, bet mūsējiem – 2.vieta!

Jauniešus ar dažādiem dabaszinātņu eksperimentiem STEM jomā ieinteresēja mūsu skolotājs V. Zuters un Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) projektu vadītājs A. Asmis, kurš arī informēja klātesošos par studiju iespējām un programmām Rīgas Tehniskajā universitātē.

Pasākuma dalībniekus sveica TRVĢ direktore S.Kūla, pateicības un piemiņas dāvaniņas komandām sarūpēja Tukuma novada Izglītības pārvalde. Aizrautīgu un pozitīvu gaisotni pasākumā nodrošināja mūsu skolas skolēns – pasakuma vadītājs K.Kancāns ar savu atbalsta komandu.

Konkursa tradīcija – dabaszinātnes interesanti, radoši un prakstiski – turpināsies arī nākamgad ģimnāzijā!

Sadarbība un radošums ir mūsu skolas veiksmes atslēga ne tikai dabaszinātnēs!

Konkursa “Nāc un eksperimentē!” TRVĢ koordinatore skolotāja Sanita Baumane

Rakstu kategorijas

Uzzini vairāk!


Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content