Vietnē notiek uzlabošanas darbi. Iespējami darbības traucējumi.

Tukuma novada skaļās lasīšanas konkurss 3. klašu skolēniem

Raksta kategorijas:

Nez, kas vairāk priecājās – Kolumbs par jaunas zemes atklāšanu vai Annas Brigaderes Annele, kad saprata, ka, virknējot burtu aiz burta, iznāk vārds, kas uzbur dažādus tēlus. “Ak to brīnumu!”  – pāri laikiem sauc Annele un ikvienam atgādina, ka lasītprasme, ko uzskatām par pilnīgu pašsaprotamu māku, atslēdz vārdus uz jaunām, neatklātām pasaulēm un ir vismaz astotais pasaules brīnums (ja ne pirmais!).

24. martā 15 labiem lasītājiem no dažādām novada skolām bija iespēja dalīties ar citiem savā lasīšanas priekā, jo Tukuma Raiņa Valsts ģimnāzijā notika Tukuma novada skaļās lasīšanas konkurss 3. klašu skolēniem. Papildu vitamīnu devu bez lasītprieka nodrošināja arī tikšanās vaigu vaigā (bez ekrāna palīdzības), pavasaris aiz loga un Tukuma Raiņa Valsts ģimnāzijas skolēnu sniegtie muzikālie priekšnesumi.

Konkursa dalībniekus uzrunāja ģimnāzijas 6. klases skolniece Santa Šaripo, kas rudenī Tukuma novadu pārstāvēja skaļās lasīšanas sacensībā Latvijas Nacionālajā bibliotēkā. Viņa novēlēja skolēniem pārvarēt satraukumu un parādīt visu, ko māk.

Paldies visiem dalībniekiem un viņu skolotājiem par ieguldīto laiku un darbu, izkopjot lasītmāku un daloties ar citiem vārdu virknēšanas priekā!

Rakstu kategorijas

Uzzini vairāk!


Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content