Vietnē notiek uzlabošanas darbi. Iespējami darbības traucējumi.

Zinību dienas gaidās…

Raksta kategorijas:

Cienījamie skolēni un vecāki!

Augusts mūs priecē ar košu sauli un vasaras smaržu, bet pavisam drīz jau tiksimies skolā. Skolotāji un skolas darbinieki ļoti cītīgi strādā un gatavojas jaunajam mācību gadam. Jauno klašu kolektīvu vecākus audzinātāji aicina uz vecāku sapulcēm. Detalizētāka informācija par skolas darba plānu pieejama kalendārā, šeit… Šobrīd tiek kārtots stundu saraksts. Iespējams tiks izmainīti arī stundu laiki.

Augusta vidū ģimnāzijas padomes pārstāvji tikās ar ēdinātāja SIA “IRG” pārstāvjiem: vadītāju Ingvildu Grosbergu un vadītāja palīdzi Kristīni Ķiršakmeni. Sanāksmē piedalījās arī Tukuma novada Izglītības pārvaldes vadītāja Dace Strazdiņa. Mēs priecājamies, ka mums izdevās diskutēt par mums svarīgiem jautājumiem. Esam vienojušies par vairākiem uzlabojumiem. Protams, ir svarīgi, ka bērni ēd siltas pusdienas, tāpēc plānotas izmaiņas ēdināšanas procesa organizēšanā. Virtuvē strādās 4 jauni pavāri. Abās ēdamzālēs par pusdienām varēs norēķināties arī ar bezskaidras naudas kartēm. Tiks piedāvāts launadziņš tiem skolēniem, kuri to vēlēsies un vecāki būs apmaksājuši. Septembrī piedāvājumā būs arī 3 izvēles pusdienu komplekti, tomēr jāsaprot, ka tie būs nesalīdzināmi dārgākas nekā kompleksās pusdienas. Šobrīd gaidām pašvaldības apstiprinātās ēdināšanas izmaksas. Tad visu informāciju varēsim pilnvērtīgi sakārtot šeit…

Esam saņēmuši ziņu no mūsu skolas formu ražotāja – HEBE. Skolas formas, kuras bija pasūtītas līdz 10.07.2022. (tas bija pagarinātais laiks), tiks izsūtītas līdz 26.08.2022. Pēdējās zēnu auduma vestes izsūtīs 29.08.2022.

Pasūtījumus, kuri veikti pēc 10.07.2022., HEBE izsūtīs septembra beigās.

Ievērosim skolas padomes lēmumu un vienlaikus būsim toleranti! Mēs saprotam, ka vienotā apģērba jautājumā esam uz pārmaiņu ceļa. Daļa mūsu jauno skolēnu pievienojušies skolai vasaras otrā pusē, tādējādi nav bijis iespējams pasūtīt formu noteiktajā laikā. Lūdzu būt cieņpilniem, radošiem un svētkos pielāgoties klasiskajam ģērbšanās stilam, piemēram, izvēloties baltu blūzi vai kreklu!

Vasara vēl turpinās, tā mūs lutina un priecē ar savu siltumu. Mēs ļaujamies un pateicamies. Sakārtojam domas un vasaras iespaidus, lai pavisam drīz varētu ar tiem dalīties!

Uz tikšanos Zinību dienā!

Cieņā direktore Sigita Kūla
2022. gada 24. augustā

Rakstu kategorijas

Uzzini vairāk!


Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content